Majstrovstvá Európy a Majstrovstvá sveta veteránov v orientačnej cyklistike

• Vytvoril: Juraj Opršal
  • inzeráty práce slovensko
  • Dátum: 03.07.2018 17:46:56

sposób na uspokojenie niemowlaka

fotoateliér brno královo pole Naši orientační cyklisti sa tento víkend zúčastnili medzinárodných pretekov pri Budapešti.

oni skončili V kategórii mužskej elity na Majstrovstvách Európy sa na strednej trati najlepšie umiestnil Matej Müller (25. miesto). Na dlhej trati bol z našich najrýchlejší Štefan Šurgan (35. miesto).

animace pohyblivé obrázky Vrámci Majstrovstiev sveta veteránov sa o prekvapenie postarala Eva Králová, ktorá sa víťazstvom na strednej i dlhej trati stala dvojnásobnou Majsterkou sveta v kategórii W70!
V kategórii W55 na strednej trati si výborné 4. miesto vybojovala Taťjana Jánošková.

jak vyčistit dvd disk Neoficiálne výsledky nájdete pronájem fotoateliéru hradec králové.